Jaunumi

Atklātības ziņojums par 2015. gadu


2015. gada 07. decembrī
Merhels ir sagatavojis un publicējis savu Atklātības ziņojumu par 2014. gadu. Atklātības ziņojums ir publisks paziņojums klientiem, audita komitejām, regulatoriem un plašākai publikai par mūsu apņemšanos un spēju sniegt kvalitatīvus revīzijas pakalpojumus. Tas īsumā paskaidro, kā mēs pārvaldām revīzijas praksi, uztveram un veicam revīzijas.

Spiediet šeit, lai lasītu ziņojumu.

Valdība atbalsta līguma slēgšanu ar Ralf-Dieter Montag-Girmes


2015. gada 20. novembrī
2015. gada 19. novembrī Ministru Kabinets apstiprināja darījuma slēgšanu ar Vācijas uzņēmēju Ralf-Dieter Montag-Girmes (RDMG). Darījums paredz, ka investors, ieguldot €52 miljonus, savā īpašumā iegūst 20% nacionālās aviosabiedrības airBaltic akciju. Darījuma slēgšanai ir nepieciešama Saeimas piekrišana. Pašreiz airBaltic galvenais akcionārs ir Latvijas valsts, kam pieder 99.8% lidsabiedrības akciju.

Merhels veica airBaltic padziļināto finanšu izpēti un saistībā ar darījumu sniedza RDMG finanšu un nodokļu konsultācijas. Merhels komandu šajā projektā vadīja biroja vadošais partneris Edvards Merhels.

‘Doing business in Latvia‘ apskats


2015. gada 17. novembrī
Merhels ir sagatavojis un publicējis ikgadējo apskatu ’Doing Business in Latvia’. Tas ir paredzēts organizācijām un privātpersonām, kas vēlas Latvijā veikt uzņēmējdarbību. Apskats sniedz vispārēju informāciju par būtiskiem ar uzņēmējdarbību saistītiem aspektiem. Apskats ietver atsauces uz 2015. gada septembrī spēkā esošo piemērojamo likumdošanu.

Spiediet šeit, lai lasītu apskatu (pieejams tikai angļu valodā).

Merhels maina savu korporatīvo identitāti


2015. gada 09. novembrī
Merhels Revidenti Konsultanti (Merhels vai Birojs), pārejot uz jaunu vizuālo identitāti, sāk izmantot zīmolu “Merhels”. Jaunās korporatīvās identitātes mērķis ir darīt zināmas pārmaiņas Biroja stratēģiskajā attīstībā un akcentēt kvalitāti un godīgumu, kā mums ļoti svarīgas vērtības.
Lasīt vairāk...

‘Acquisition International’ 2015. gada balva par sniegumu konkrētās darbības jomās


2015. gada 22. septembrī
2015. gada 18. septembrī “Acquisition International” (AI) ir pasludinājis Merhels par uzvarētāju balvu kategorijās “Atzīts līderis revīzijas jomā Latvijā” un “Nodokļu konsultants Latvijā”.
Lasīt vairāk...

Merhels sniedz BaltCap konsultatīvu atbalstu Pure Chocolate kapitāldaļu iegādē


2015. gada 15. jūlijā
BaltCap, vadošais riska kapitāla fondu pārvaldītājs Baltijā, ir noslēdzis investīciju līgumu ar Pure Chocolate, Latvijas vadošo augstas kvalitātes trifeļu ražotāju. Pure Chocolate raksturo spēcīga pozīcija Latvijas šokolādes izstrādājumu tirgū un strauja eksporta tirgu apgūšana. Kvalitatīvu šokolādes izstrādājumu sortiments, profesionāla komanda un spēcīgs zīmols līdz šim ir bijis pamats Pure Chocolate straujajai izaugsmei. BaltCap uzdevumā Merhels veica Pure Chocolate finanšu un nodokļu darbības padziļinātu izpēti.

10.jūlijā birojs ir slēgts


2015. gada 07. jūlijā
Saistībā ar iekšējo apmācību un kolektīva saliedēšanas pasākumu 10.jūlijā birojs būs slēgts. Savās darba vietās būsim atpakaļ 13.jūlijā. Steidzamu jautājumu gadījumā zvaniet mums uz mobilajiem tālruņiem. Mēs Jums atbildēsim, cik ātri vien tas būs iespējams.

Finance Monthly 2015. gada starptautiskā balva


2015. gada 14. maijā
Finance Monthly ir pasludinājis Merhels kā uzvarētāju balvu kategorijā „Gada labākā stratēģiskā biznesa konsultantu firma Latvijā”.
Lasīt vairāk...

Merhels aktuālais veikums


2015. gada 04. martā
No 2013. gada decembra līdz 2015. gada janvāra izskaņai Merhels sniedza finanšu direktora ārpakalpojumu vienam no vadošajiem elektromateriālu vairumtirgotājiem Latvijā – uzņēmumam „SLO Latvia”. Mums uzticētie pienākumi cita starpā aptvēra vadības informācijas apkopošanu un analīzi, konsultāciju sniegšanu vadībai finanšu jautājumos un finanšu pārskata revīzijas projekta vadību.

2014. gadā Merhels tika nolīgts, lai palīdzētu „Olympic Casino Latvia” (OCL) ieviest nodokļu risku vadības sistēmu. 2015. gada janvārī projekts tika pabeigts. Projekta sākumā, izmantojot COSO modeli, mēs izvērtējām kopējo OCL risku pārvaldības sistēmu. Tālāk mēs sniedzām ieteikumus par nepieciešamajām pārmaiņām OCL procesos un politikā un organizējām prāta vētras sesijas, lai identificētu, novērtētu un dokumentētu nodokļu riskus.

Iepriekš minētie projekti snieguši nozīmīgu ieguldījumu mūsu pieredzes paplašināšanā un prasmju uzlabošanā.
Atakaļ