Jaunumi

Zvērinātu revidentu profesionālās darbības kvalitātes kontroles izskaņā Merhels tiek piešķirts vērtējums „A”


2019. gada 18. decembrī
Sabiedrība ir pakļauta Latvijas Zvērinātu revidentu asociācijas (LZRA) īstenotajām kvalitātes kontroles pārbaudēm. Šādas pārbaudes tiek veiktas ne retāk kā reizi 6 gados. Pārbaudes process aptver revīzijas prakses politiku un procedūru novērtēšanu un revīzijas lietu pārbaudi izlases veidā.
Lasīt vairāk...

Sveicam Egonu Liepiņu ar pievienošanos Merhels komandai


2019. gada 17. oktobrī
Ar prieku paziņojam, ka 2019. gada oktobrī mūsu revidentu un finanšu konsultantu komandai pievienojās Egons Liepiņš. Viņš ir Latvijā labi zināms un cienīts finanšu jomas eksperts un zvērināts revidents. Egons profesionālās gaitas uzsāka pirms vairāk nekā 30 gadiem. 15 no tiem Egons pavadīja starptautiskās auditorfirmas EY Rīgas birojā, ieņemot audit direktora un vēlāk nodokļu partnera pozīcijas. Tāpat Egonam ir finanšu direktora, darījumu apkalpošanas un investīciju veikšanas pieredze. Egons ļoti būtiski pastiprina Merhels veiktspēju revīzijā un finanšu konsultācijās, paverot mūsu iespējas sniegt klientiem vēl kvalificētākus pakalpojumus un risinājumus.

Projekta “Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju kompetences centrs” aktualitātes


2019. gada 07. oktobrī
IT kompetences centra atbilstoši 2019. gada 9. maijā ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru noslēgtajam līgumam Nr. 1.2.1.1/18/A/003 īsteno projektu “Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju kompetences centrs”.
Lasīt vairāk...

Merhels sniedz BPM finanšu konsultatīvu atbalstu saistībā ar Smiltenes Piens akciju izpirkšanas finansēšanu


2019. gada 30. augustā
Merhels konsultēja BPM Mezzanine Fund SICAV-SIF, SCA (“BPM”) saistībā ar Smiltenes Piens AS (“Smiltenes Piens”) akciju izpirkšanas finansēšanas darījumu. Smiltenes Piens ir viena no vadošajām piena pārstrādes sabiedrībām Latvijā, kas piedāvā plašu un kvalitatīvu piena produktu klāstu. Smiltenes Piens jo īpaši izceļas ar plašo un Latvijā iecienīto siera produktu sortimentu. Darījuma ietvaros Merhels veica Smiltenes Piens finanšu un nodokļu darbības padziļināto izpēti.

Merhels kļūst par LTRK biedru


2019. gada 19. augustā
2019. gada 19. augustā Merhels kļuva par Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kameras biedru (LTRK). Plānojam aktīvi izmantot LTRK platformu mūsu kontaktu loka paplašināšanai un jaunu, darbā pielietojamu zināšanu iegūšanai.
Lasīt vairāk...

“Acquisition International” 2019. gada balva finansēs


2019. gada 16. augustā

2019. gada 14. augustā “Acquisition International” (AI) ir pasludinājis Merhels par uzvarētāju balvu kategorijā “Labākais MVU grāmatvedības uzņēmums Latvijā 2019”.

Spiediet ŠEIT, lai aplūkotu balvas ieguvēju sarakstu.

Spiediet ŠEIT, lai lasītu AI preses paziņojumu.

Merhels vadošais partneris Edvards Merhels komentē: “Esmu ļoti priecīgs par mūsu komandu, jo balvu “Labākais MVU grāmatvedības uzņēmums Latvijā” būtībā saņemam trešo gadu pēc kārtas. Tas var sākt izskatīties vienkārši, bet patiesībā tas ir gluži pretēji - katras nākamās virsotnes iekarošana paliek tikai sarežģītāka. Tāpēc liels, liels paldies komandai par smago darbu, apņēmību un jaunrades dzirksti!”


Merhels uzsāk zinātniskā pētījuma veikšanu


2019. gada 19. jūnijā
2019. gadā IT kompetences centra projektā “Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju kompetences centrs” (līguma Nr. 1.2.1.1/18/A/003) apstiprināti 14 nozares un 2 starpnozaru pētījumi, no kuriem 10 pētījumi tiek īstenoti zinātniskajā virzienā “Biznesa procesu analīzes tehnoloģijas”, savukārt 6 pētījumi zinātniskajā virzienā “Dabīgās valodas tehnoloģijas”.
Lasīt vairāk...

Merhels sniedz Ekspress Grupp finanšu konsultatīvu atbalstu saistībā ar Biļešu Paradīze kapitāldaļu iegādi


2019. gada 11. jūnijā
Merhels konsultēja AS Ekspress Grupp (“Ekspress Grupp”) saistībā ar Biļešu Paradīze SIA (“Biļešu Paradīze”) kapitāldaļu iegādi. Ekspress Grupp ir vadošais mēdiju koncerns Baltijas valstīs. Tā darbība aptver portālu satura ražošanu, avīžu un žurnālu publicēšanu, un drukas pakalpojumu nodrošināšanu Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. Biļešu Paradīze uztur biļešu elektroniskās tirdzniecības platformu (bilesuparadize.lv) un biļešu tirdzniecības vietas, izplatot biļetes uz dažādiem izklaides rakstura pasākumiem. Biļešu Paradīze Latvijas tirgū strādā vairāk nekā 15 gadus un ir viena no divām vadošajām biļešu izplatīšanas sabiedrībām Latvijā. Darījuma ietvaros Merhels analizēja Latvijas biļešu izplatīšanas tirgu, novērtēja Biļešu Paradīze biznesa vērtību un veica Biļešu Paradīze padziļināto finanšu un nodokļu darbības izpēti.

“Acquisition International” 2019. gada vadošo konsultantu balva


2019. gada 12. martā
2019. gada 12. martā “Acquisition International” (AI) vadošo konsultantu balvu kategorijas ietvaros piešķīra Merhels balvu “Vadošais mazā un vidējā biznesa konsultants finansēs un nodokļos Latvijā”.
Lasīt vairāk...

Atklātības ziņojums par 2018. gadu


2019. gada 16. janvārī
Merhels ir sagatavojis un publicējis savu Atklātības ziņojumu par 2018. gadu. Atklātības ziņojums ir publisks paziņojums par mūsu apņemšanos veikt ļoti rūpīgu revīzijas darbu. Tas īsumā paskaidro, kā mēs pārvaldām revīzijas praksi, uztveram un veicam revīzijas.

Spiediet šeit lai lasītu ziņojumu.
Atakaļ